Odrobina artyzmu i nonszalancji w salonie? Szczypta oryginalności w sypialni? Dla tych, którzy mają ochotę wpuścić przemyślany design do swoich wnętrz, mamy prosty przepis na najlepszy efekt – dywany by Maciej Zień! Co świadczy o ich niezwykłości i sprawia, że dywany Zienia w niecodzienny sposób upiększają domy i mieszkania? Odpowiedzi poznasz w tym artykule.

Marmurowy dywan od Macieja Zienia

Marmur od dawna uchodzi za produkt niezwykle elegancki, luksusowy i pełen wysmakowanego piękna. Marmurowe blaty w kuchni, kamienne umywalki w pokojach kąpielowych czy płytki z marmuru nadają wnętrzom wyjątkowy styl. Marmur stanowi inspirację dla wielu artystów, w tym także dla projektanta Macieja Zienia, który wykorzystał urodę marmuru w procesie tworzenia świeżej i niebanalnej kolekcji … dywanów!

Dywan w deseń marmuru? Tak! Dywany inspirowane wzorem i strukturą tej wyjątkowej skały do złudzenia przypominają marmurowe tafle. Dywany by Maciej Zień, które nawiązują do zainteresowań artysty marmurem, to strzał w dziesiątkę dla tych, którzy szukają niecodziennych i jednocześnie praktycznych rozwiązań wnętrzarskich. Marmurowy dywan spod ręki Macieja Zienia to unikalne połączenie surowej struktury marmuru z realną miękkością dywanu. Musisz tego spróbować!

Dywan carrara gray projektu M. Zienia

Betonowy dywan by Maciej Zień

Jeśli nie marmur, to może beton? Kolor i wzór betonowej posadzki to nieodzowny element nowoczesnych wnętrz, utrzymanych w surowym, industrialnym stylu. Dzięki pomysłowości artysty, jakim jest Maciej Zień, dziś można ten charakterny detal bez trudu przenieść do każdego wnętrza! Betonowe dywany by Maciej Zień to nic innego, jak kolekcja miękkich dywanów inspirowanych strukturą i barwami betonu.

Wygląd dywanów, które nawiązują do betonu, zachwyca. Oczy skierowane na betonowy dywan od Macieja Zienia mówią „to twardy beton”, ale zmysł dotyku podpowiada niezawodnie „to cudownie miękki dywan”. Modele „betonowe” są zatem jednocześnie surowe i… przytulne!

Dywan concreto taupe projektu M. Zienia

Kamienny dywan projektu Macieja Zienia

Nie marmur, nie beton, może zatem kamień? Naturalne inspiracje Macieja Zienia zachwycają od pierwszego spojrzenia i… dotyku! Projektant po raz kolejny pokazał, jak umiejętnie można połączyć surowy design kamienia z funkcjonalnością puszystego dywanu. Propozycja inspirowana kamiennym wnętrzem kanionu to propozycja dla tych, którzy nie obawiają się mocnego akcentu we wnętrzu. Taki dywan to w zasadzie małe dzieło sztuki, które warto odpowiednio wyeksponować. Aby „kamienny” dywan od Macieja Zienia stał się chlubą gospodarzy, postaraj się nie zasłaniać go meblami tak, aby był w centrum uwagi (i spojrzeń!) Twoich gości. Efekt gwarantowany!

dywan canyon dark blue projektu M. Zienia

Dywany by Maciej Zień – dwa razy P”

Dywany sygnowane nazwiskiem „Zień” realizują dwie, zdawałoby się, zupełnie odrębne wartości. Obie na literę „P”. Dywany by Maciej Zień są zarazem Piękne i Praktyczne!

Niezwykłe doznania wzrokowe i dotykowe sprawiają, że dywan inspirowany marmurem, kamieniem lub betonem nie tylko wspaniale upiększa wnętrze, ale także stanowi jego praktyczne wyposażenie. Dywany by Maciej Zień są nie tylko pełne wdzięku, ale również bardzo funkcjonalne.

Poszczególne modele wyposażono w powłokę Easy Clean, chroniącą przed zabrudzeniami i ułatwiającą czyszczenie. Dodatkowe zabezpieczenie antypoślizgowe sprawia, że dywan zawsze trzyma się podłogi i nie zmienia swojego położenia podczas użytkowania, co zapobiega upadkom i ułatwia odkurzanie.

dywan pietra black honey projektu M. Zienia

Podsumowanie

Szukasz mocnego akcentu do upiększenia wnętrza? Lubisz inspiracje związane z naturą? Cenisz surowy design nawiązujący do betonu, marmuru lub kamienia? Chcesz, by nowa dekoracja była nie tylko piękna, ale i funkcjonalna? Dywany by Maciej Zień to odpowiedź na wszystkie Twoje pytania!

Więcej porad, wskazówek i inspiracji w temacie dywanów na stronie living-home.eu

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.