Nieruchomosci.Bydgoszcz.eu

Bydgoszcz, Szwederowo

  Cena:
1 000,00 zł

  Metraż:
30 m²

  Adres:
Szwederowo, Bydgoszcz

  Dodane:
2017-10-26

Podstawowe informacje

Miasto: Bydgoszcz
Dzielnica: Szwederowo
Kaucja (zł): 1000
Rok budowy: 2008
Kategoria: mieszkanie do wynajęcia

Internet
Garaż / miejsce parkingowe
Teren ogrodzony
Monitoring / ochrona

Opis

m-2 30mkw. SZWEDEROWO 1000zł plus opłaty Mieszkanie znajduje się na I piętrze w małym nowym apartamentowcu w samym centrum Bydgoszczy, oddalone zaledwie 5 min pieszo od starego rynku. Bezpośrednia okolica jednak bardzo cicha, mały ruch uliczny, dużo zieleni. Teren ogrodzony, monitorowany, brama na pilota, ogródek grillowy , altana letnia z Internetem WiFi. Nowy budynek oddany do użytku w 2008 roku. Gwarantujemy komfort mieszkania w sąsiedztwie miłych lokatorów o wysokiej kulturze osobistej.

Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju połączonego z aneksem kuchennym, małego przedpokoju oraz łazienki. W łazience jest pralka. Budynek oraz teren przynależny sprzątany jest codziennie. Na życzenie możliwe też płatne usługi: sprzątanie mieszkania i prasowanie, ceny już od 35 zł.

 Koszty najmu; czynsz 1000zł + zaliczka na opłaty eksploatacyjne,które rozliczane są po każdym miesiącu wg wskazań licznika(orientacyjne koszty: okres letni ok.140zł/m-ąc, okres zimowy ok. 230zł/m-ąc .koszty te obejmują: ciepła i zimna woda, ścieki, c.o, energia elektr, sprzątanie terenu wspólnoty i wywóz śmieci, w okresie zimowym ogrzewanie gazowe) Kaucja zwrotna 1 czynsz. W CENIE NAJMU STAŁE ŁĄCZE INTERNETOWE. Miejsce parkingowe na terenie zamkniętym 70 zł/ m-ąc. Wolne od zaraz. Podane ceny brutto, możliwość wystawia pełnej fakt. Vat

 

Lokalizacja

Ładowanie mapy...