Nieruchomosci.Bydgoszcz.eu

Bydgoszcz, Śródmieście

  Cena:
3 000,00 zł

  Metraż:
130 m²

  Adres:
Kujawska Bydgoszcz, Bydgoszcz

  Dodane:
2017-11-06

Podstawowe informacje

Miasto: Bydgoszcz
Dzielnica: Śródmieście
Rynek: wtórny
Kategoria: lokal do wynajęcia

Wyposażenie
Garaż / miejsce parkingowe
Teren ogrodzony

Opis

Budynek znajduje się przy ul. Kujawskiej w sąsiedztwie Galerii Zielone Arkady. Położenie przy głównej drodze wjazdowej do centrum z kierunku Inowrocławia zapewnia łatwy dojazd i skuteczną reklamę ze względu na duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego. Dobra komunikacja zapewnia łatwy dojazd dla potencjalnych klientów. Na przeciw budynku znajduje się duży darmowy parking na około 100 samochodów.

lokalizacja – ul. Kujawska drugie piętro – 2 min piechotą do centrum miasta
powierzchnia – 130 m2

Lokal składa się z sekretariatu, salki konferencyjnej, pomieszczenie głównego i gabinetu. Na całej powierzchni jest swobodny dostęp do sieci komputerowo-telefonicznej. Wejście do budynku jest zabezpieczone domofonem, a cały budynek posiada alarm. Istnieje możliwość podpięcia się do internetu przez główne łącze doprowadzone do budynku oraz dzierżawy linii telefonicznych. Takie rozwiązanie pozwoli państwu nie tylko obniżyć koszty ale także zwiększyć elastyczność działania firmy. Nie musicie podpisywać dodatkowych umów z dostawcami usług telekomunikacyjnych, pamiętać kiedy jaka umowa się kończy, płacić dodatkowo za bilingi. Wszelkie awarie i pomoc techniczną uzyskacie Państwo ze strony administratora budynku. Pracownicy nie będą musieli jeść śniadań przy swoich biurach, kruszyć do klawiatury, brudzić dokumenty gdyż specjalnie dla państwa przygotowaliśmy zaplecze kuchenne. Biuro posiada swobodny dostęp do zaplecza sanitarnego, które jest wspólne do całego piętra.

Lokal nadaje się do użytkowania w ciągu około 14 dni od podpisania umowy w zależności od skomplikowania prac adaptacyjnych. Zapewniamy elastyczność w konstrukcji umowy najmu.

OPŁATY:

kaucja w wysokości jednego czynszu brutto,
czynsz 3000 zł netto przez pierwsze półrocze potem 3500,
prąd wg wskazań licznika,
ogrzewanie proporcjonalnie do powierzchni,
woda ryczał od osoby pracującej w biurze,
dostęp do internetu 30/20MB (opcjonalnie),
telefony (opcjonalnie),
sprzątanie biura (opcjonalnie),
reklama zewnętrzna (opcjonalnie).

Serdecznie zapraszam do prezentacji.
Paulina Borzyszkowska

Lokalizacja

Ładowanie mapy...